DEZERTY

S pečlivostí a láskou pro Vás připravujeme vlastní dezerty, koláče sladké i slané. Na pomoc jsme si také přizvaly paní Marcelku z Velehradu, která do každého dortu vkládá kus svého srdce, umění a samozřejmě poctivých a čerstvých surovin.

DOMÁCÍ LIMONÁDY

Tyto úžasné a chutí neobvyklé kombinace ovoce a bylinek, pro Vás připravuje Mário ze Slovenska, mladý muž, který po příchodu ze zahraničí založil svojí firmu HERBERT.SK a vyrábí poctivé sirupy, které maceruje a za studena lisuje, čím zachovává nejvíce pro tělo prospěšných látek z ovoce, bylinek, koření… přijďte ochutnat jak v studené, tak i horké variantě!

KÁVOVÉ KOKTEJLY

Vymysleli jsme pro Vás originální receptury kávových koktejlů, ve kterých se potkává 100% arabica s alkoholem a dalšími ingrediencemi v teplé i studené formě. Jeden Vám stačit opravdu nebude! Jejich chuť je podmanivá a okouzlující!

ČOKOLÁDY

Hořká, mléčná, bílá
Naše Noir (hořká čokoláda) pochází z Ekvádoru a Lait (mléčná čokoláda) z Vanuatu. V případě bílé čokolády je pak pracováno se směsí čokolád certifikovaných jako organické. Pro jejich výrobu je využívána tradiční metoda, kdy se rozemelou bloky pravé čokolády, smíchají se škrobem a je-li třeba, tak také s cukrem. Naše směsi pro přípravu horké čokolády 80-90% pravé čokolády a žádné umělé přísady, barviva či konzervanty.

ČAJE

Sypané čaje TEA FORTE přináší luxusní čajové potěšení pro všechny smysly. Svými mnohdy netradičními a inovativními čajovými směsmi a způsobem servírování, které nepřehlíží nejmenší detaily a zároveň je maximálně funkční, Tea Forté redefinuje a povyšuje dosavadní zážitek z pití čaje na skutečné čajové umění.
Nabídka je stálá i sezónní, jako například:

  • Raspberry nectar
  • Ginger Lemongrass
  • Jasmine Green
  • Sencha
  • Estate Darjeeling
  • Earl Grey (top tea)

ČAJ z čerstvé máty, čerstvého zázvoru.

ČAJ CASCARA
Čajová specialita – čaj ze slupek kávových třešní!
Naše Cascara se vyrábí pouze ze 100% PACAMARA třešní. Je plná ovocné a sladké chuti!
Toto musí zkusit každý milovník kávy!